Магнітна мішалка з нагріванням до 550 градусів MS7-H550-Pro



Магнітна мішалка MS7-H550-Pro — сучасне та функціональне обладнання, зручне в роботі. Мішалка розрахована на перемішування й нагрівання рідин у ємностях не більш ніж 20 л.
Безщітковий двигун зроблений у вибухозахищеному виконанні, дає змогу точно регулювати швидкість обертання якоря. Швидкість плавно регулюється електронним котролером у діапазоні від 100 до 1500 об./хв.
Температура нагрівання робочої поверхні регулюється в діапазоні до +550 °C з кроком 1 °C. Вбудований ПІД-контролер дає змогу повільно та рівномірно нагрівати середовище, щоб уникнути її перегрівання. Якщо t рідини досягне +580 °C, то заважка автоматично вимкнеться.
Температура та швидкість обертання якоря встановлюються за допомогою двох незалежних ручок. Для контролю показників заданої температури та реальної, а також швидкості обертання є РК-екран із підсвіткою. Індикація HOT призначена для того, щоб лаборант бачив, що робоча поверхня гаряча. Інтерфейс RS232 слугує для зв'язку пристрою з комп'ютером (для архівування даних експериментів, для дистанційного керування).
| Найменування | MS7-H550-Pro |
| Розмір платформи | 184x184мм |
| Матеріал робочої поверхні | Стеклокерамика |
| Тип мотора | Двигун із затіненим полюсом |
| Вхідний струм двигуна | 15 Вт |
| Вихідний струм двигуна | 1.5 Вт |
| Потужність | 1030 Вт |
| Напруга | 200-240В 60Гц |
| Ко-воде | 1 |
| Max. об'єм перемішування | 20л |
| Max. довжина магнітного стрижня | 80 мм |
| Діапазон швидкостей | 0-1500об/мин |
| Індикація швидкості | ручна |
| Індикація температури | LED |
| Діапазон температур | кімнатна... 550°C, шаг 5°C |
| Точність регулювання температури | ±10°C |
| Захист від перегрівання | 580°C |
| Точність показу температури | ±1°C |
| Зовнішній термодатчик | PT1000 (точність ±0.2) |
| "Hot" індикація нагрівання | 50 °C |
| Клас захисту | IP21 |
| Габарити [ШxГxВ] | 215x360x112мм |
| Вага | 4.5кг |
| Умови експлуатації | 5-40°C, 80%RH |
- Ціна: 27 030 ₴

