Кошик
84 відгуків
Лабораторное оборудование
38 044 223-36-85
38 044 223-36-85
+380442238075
+380970630204
+380664755032

Лабораторний Стенд Вторинні джерела живлення з МПСО "Базис" НТЦ-04.84.Б

Під замовлення, 45 днів

Ціну уточнюйте

Написати
Лабораторний Стенд Вторинні джерела живлення з МПСО "Базис" НТЦ-04.84.Б
Лабораторний Стенд Вторинні джерела живлення з МПСО "Базис" НТЦ-04.84.Б Під замовлення, 45 днів
Написати
 • +380 показати номер +380442238075
 • +380970630204
 • +380664755032
 • +380 показати номер +380442238075
 • +380970630204
 • +380664755032
Базис-стенд може бути виконаний в стендовому або настільному варіанті. У ньому встановлені багаторазово використовуються в лабораторних роботах елементи: вимірювальна система, джерела живлення, навантажувальні елементи і т. д., а так само габаритні досліджувані пристрою.
 
"Базис" може комплектуватися різними наборами змінних панелей, що дозволяє виробляти конфігурацію під конкретний тематичний план навчального закладу, а так само в подальшому докуповувати додаткові необхідні модулі при зміні переліку необхідних лабораторних робіт.
 
Лабораторний стенд може комплектуватися наступними змінними панелями, що не входять в комплект поставки:
 1. Лінійний стабілізатор. Вивчення схеми та алгоритму роботи послідовного лінійного стабілізатора на біполярному транзисторі. Визначення коефіцієнта стабілізації та розрахунок втрат перетворювача.
 2. Імпульсний стабілізатор. Вивчення схеми та алгоритму роботи імпульсного понижуючого стабілізатора. Визначення коефіцієнта пульсацій вихідної напруги.
 3. Прямоходовой і обратноходовой однотактні перетворювачі. Вивчення схеми та алгоритму роботи однотактного широтно-імпульсного перетворювача, зібраного на м/с UC3844.
 4. Двотактний широтно-імпульсний перетворювач.
 5. Полумостовой перетворювач.
 6. Автогенераторный двотактний перетворювач.
 7. DC-DC перетворювач з гальванічною зв'язком. Вивчення типових схем включення м/с MC34063A для отримання підвищувального, понижуючого та інвертуючого перетворювача.
 8. Феромагнітні матеріали. Вивчення вольт-амперних характеристик котушок з феромагнітними сердечниками з зазором і без.
Конструктивний склад устаткування:
Конструктивно Базис складається з корпусу, в який встановлено електроустаткування, електронні плати, лицьова панель і стільниця інтегрованого робочого столу.
 
На панелі встановлені роз'єм для змінних панелей, роз'єм для підключення додаткових пристроїв, комутаційна апаратура, а також органи управління, що дозволяють змінювати параметри ланцюгів живлення і елементів досліджуваної ланцюга при проведенні лабораторної роботи.
 
Змінна панель має стандартний розмір 300 х 200 мм На лицьовій поверхні панелі нанесено зображення електричної схеми (лабораторної роботи) і розташовані комутаційні гнізда, частина електричних компонентів і органів управління, що впливають на результати дослідження.
 
Нижняя часть сменной панели выполнена в виде печатной платы с разъемами для подключения к "Базис-стенду" и предназначена для коммутации всех необходимых элементов стенда при выполнении лабораторной работы.
 
Большинство сменных панелей являются интеллектуальными и при включении стенда автоматически производят настройку системы измерения, параметров источников питания, максимальных и минимальных величин исследуемых устройств и др.
 
Сменные панели имеют дополнительную защиту используемых в базис-стенде модулей питания, измерительной системы и нагрузочных элементов от ошибочных действий пользователя.
 
Підготовка стенду до роботи передбачає принцип "plug&play". Викладачеві потрібно тільки встановити вибрану змінну панель для виконання лабораторної роботи. У такій концепції стенду увагу студента зосереджена тільки на досліджуваній схемі або пристрої.
 
До лабораторного стенда додається програмне та методичне забезпечення:
 • комплект методичної та технічної документації, призначений для викладацького складу.
 • программа тестирования студента для допуска к лабораторным работам. В процессе тестирования проверяются как теоретические знания, так и знание содержания выполняемой лабораторной работы. В результате тестирования студент получает оценку знаний.
Программное обеспечение системы измерения позволяет: 
 • выводить в одних координатных осях 2 измерительных канала, с индивидуальной настройкой параметров масштаба по вертикали для каждого из каналов и общей для всех каналов настройкой параметров масштаба по горизонтали;
 • производить анализ спектра любого из используемых измерительных каналов;
 • снимать АЧХ в автоматическом и ручном режимах;
 • производить измерение частоты сигнала на любом из используемых каналов.

Технические характеристики стенда:

Питание ~50Гц 220В
Потребляемая мощность, Вт не более 150
Габаритные размеры стенда
  Ширина, мм 750
  Высота, мм 550
  Глубина, мм 500
Вес оборудования, кг., не более 50
Технические характеристики системы измерений:
Количество измерительных каналов, шт. 2
Частота дискретизации АЦП, МГц не менее 2

Комплектность оборудования "Вторичные источники питания с МПСО" модификации НТЦ-04.84.Б Базис:

 • модификация НТЦ-04.84.Базис лабораторной установки "Вторичные источники питания с МПСО";
 • комплект перемичок;
 • кабель AM-BM USB 2.0;
 • диск CD-R із супровідною документацією;
 • програмне забезпечення.
 • Ціна: Ціну уточнюйте